Gąbka Florystyczna OASIS® - rewolucyjna gąbka

 - Ogólne

Gąbka Florystyczna OASIS® Maxlife jest pierwszą i jedyną gąbką florystyczną, która – jak zbadano – gwarantuje, że kwiaty w niej ułożone zachowają świeżość przynajmniej tak długo, jak kwiaty w wazonie w wodą.

Smithers‐Oasis, firma, która wprowadziła na rynek gąbkę florystyczną, ponownie przedstawia ją Państwu w postaci rewolucyjnej Gąbki Florystycznej OASIS® Maxlife.

Przez wprowadzenie Gąbki Florystycznej OASIS® Maxlife floryści na całym świecie mogą teraz zagwarantować swym klientom, że ich kwiaty będą świeże przynajmniej tak długo, jak kwiaty w wodzie.

Co sprawia, że ta technologia jest tak wyjątkowa?

  • Najskuteczniejsze nawodnienie, które przedłuża trwałość kwiatów, ich świeżość I żywotność – znacząca korzyść dla florysty.                                                    
  • Stała najwyższa jakość Gąbki Florystycznej OASIS® Brand. Gąbka Florystyczna OASIS® Maxlife zawiera w sobie związki chemiczne, które wydłużają trwałość wielu gatunków kwiatów, w tym znane z trudności w nawodnieniu kwiaty, tj. róże.                                                                                                 
  • Promocja naturalnej świeżości wszystkich gatunków kwiatów. Gąbka Florystyczna OASIS® Maxlife, jak udowodniono, poprzez wzmożone nawadnianie zapobiega przedwczesnemu załamywaniu się pąków, opadaniu i brązowieniu płatków i liści oraz ……łodygi u takich kwiatów o miękkich łodygach, jak gerbera. Dbałość o naturalną świeżość wszystkich kwiatów gwarantuje ich piękno przez dłuższy czas – znacząco wydłużając okres zadowolenia klientów.

* Badania porównawcze, o których tu mowa, oparte są na obserwacji kwiatów o niepodciętych łodygach (maksymalna trwałość, jaką daje natura) kontra podcięte łodygi umieszczone w wazonie z wodą i innych gąbkach florystycznych. Porównanie wykonane w wodzie bez dodatku odżywki do kwiatów.

obrazy

Czy jesteś florystą?

Zaloguj się na naszej stronie, jeśli jesteś profesjonalnym/-ą florystą/ką. Dobrze poznaj naszą stronę i wykorzystaj udostępnioną wiedzę do maksimum.

Zarejestruj się jako florysta, -ka

Bądź na bieżąco

Zaprenumeruj nasz nowy biuletyn, jeśli chcesz być informowany o nowych osiągnięciach, inspiracjach, wskazówkach & sztuczkach,…