Floralife® 5 Kroków ku Świeżości

Chcesz mieć zadowolonych klientów. A klient chce kupić kwiaty, które będą bardzo trwałe. Produkty odjęte programem Floralife® 5 Kroków ku Świeżości pomogą to osiągnąć.

 

DBAJ O CZYSTOŚĆ

Regularne mycie pojemników, chłodni, noży, nożyczek, blatów i wszystkich wazonów wodą z dodatkiem płynu Floralife® Cleaner to piękna, czysta kwiaciarnia i przedłużona trwałość kwiatów.

NAWADNIAJ

Po suchym transporcie kwiaty wymagają skutecznego odblokowania łodyg preparatem Floralife® Quick Dip. Krótkie zanurzenie (2-3 sek) w gotowym preparacie wystarczy, by odblokowana łodyga była gotowa pobrać maksymalną ilość wody z substancjami odżywczymi. Dzięki Floralife® Quick Dip, cięte kwiaty pozbawione wody przez dłuższy czas, odzyskają świeżość.

ODŻYWIAJ

Właściwe odżywanie kwiatów jest konieczne na każdym etapie ich przechowywania. Odżywka do kwiatów ciętych Floralife® ULTRA 200 Clear to silnie skoncentrowany preparat. Zaledwie 1 l Floralife® ULTRA 200 Clear wystarczy do uzyskania 200 litrów gotowego roztworu Dozowanie jest niezwykle ważne i staje się bardzo wygodne dzięki pompie dozującej Floralife® Minidos

 

CHROŃ

Floralife® Finishing Touch nie tylko chroni kwiaty i ogranicza parowanie. Nadaje bukietom świeżości i blasku. Spryskiwanie kwiatów wodą daje podobny efekt, ale stwarza zagrożenie ataku szarej pleśni (Botrytis).

 

DBAJ O KLIENTA

Woda w wazonie w domu klienta powinna również zawierać odżywkę do kwiatów Floralife®. Każdy klient powinien otrzymać saszetkę Floralife® przy zakupie bukietu. Proszę nie zapomnieć o poinformowaniu klienta o właściwym dozowaniu wody.

obrazy

Czy jesteś florystą?

Zaloguj się na naszej stronie, jeśli jesteś profesjonalnym/-ą florystą/ką. Dobrze poznaj naszą stronę i wykorzystaj udostępnioną wiedzę do maksimum.

Zarejestruj się jako florysta, -ka

Bądź na bieżąco

Zaprenumeruj nasz nowy biuletyn, jeśli chcesz być informowany o nowych osiągnięciach, inspiracjach, wskazówkach & sztuczkach,…