Mity dotyczące odżywek do kwiatów.

Mówi się, że istnieją produkty, które lepiej działają niż odżywka do kwiatów. Takie ”złote rady” się nie sprawdzają. Nie dość, że nie pomogą, to jeszcze są droższe.


Czy Twój klient wart jest 25 groszy?

Po co wlewać butelkę Sprite lub 7Up za 2,50 zł, jeśli można użyć doskonale zbilansowanej odżywki za 25 groszy? Po co używać aspiryny, jeśli wiesz, że po kilku dniach spali płatki?

Przeprowadziliśmy test na różach 'Royalty' i 'Samantha' w roztworze wody z różną ilością odżywki by pokazać, jak ważne jest właściwe dozowanie. Tabelka powyżej pokazuje średnią trwałość kwiatów w różnych stężeniach.


Więcej testów przeprowadzono podczas Floriade w Holandii w 2012. Ten szeroko zakrojony projekt porównał działanie odżywki do kwiatów ciętych Floralife® z innymi środkami. Więcej na: www.floralifelive.com.

obrazy

Czy jesteś florystą?

Zaloguj się na naszej stronie, jeśli jesteś profesjonalnym/-ą florystą/ką. Dobrze poznaj naszą stronę i wykorzystaj udostępnioną wiedzę do maksimum.

Zarejestruj się jako florysta, -ka

Bądź na bieżąco

Zaprenumeruj nasz nowy biuletyn, jeśli chcesz być informowany o nowych osiągnięciach, inspiracjach, wskazówkach & sztuczkach,…